Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Warsztaty dla Kobiet. PDF Drukuj Email

 

Kobieta Nowego Czasu zaprasza Wszystkie Panie zainteresowane rozwojem własnej ścieżki zawodowej, rozwojem osobistym i ogólnie, rozwojem sfery życiowej do udziału w odpłatnych warsztatach.

Warsztaty skierowane są do Kobiet Przedsiębiorczych jak również do Pań, którym zależy na świadomym budowaniu sfery zawodowej, rozwoju własnej świadomości i ogólnie, budowaniu świadomego życia.

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych trenerów, psychologów posiadających wykształcenie oraz wieloletnią praktykę w dziedzinach, których tematyka jest poruszana na warsztatach.

 

 

Aby wziąć udział w wybranym warsztacie, należy zapoznać się z Regulaminem Uczestnictwa dostępnym na każdej z podstron organizowanych warsztatów!


 

 Oferta szkoleń/Trenerzy:

 

Michał Talaga - instruktor ESDS 3 stopnia, instruktor samoobrony i taktyki interwencji, oficer SW

Andrzej Bartoszuk - instruktor ESDS 1 stopnia, instruktor samoobrony, techniki i taktyki interwencji, funkcjonariusz Policji

 

Oferta szkolenia:

 

 

 

Kinga Michalak - psycholog, trener, headhunter;

Monika Otulakowska - trener, psycholog;

Amir Abu Amra - nauczyciel jogi.

 

 Makemymind - szkolenia:

 

 

 

  

Eliza Borowiak  - Specjalistka w zakresie zmiany osobistej i zawodowej, prowadzi Pracownię Rozwoju Osobistego i Zawodowego „Better Life”. Ekspert portalu Wellnessday i Magazynu Endorfina, trenerka Festiwalu Progressteron.Zwolenniczka pozytywnego egoizmu i  holistycznego podejścia do rozwoju człowieka, z pasją inspiruje kobiety do poszukiwania siebie, odkrywania nowych celów życiowych, ścieżek spełnienia i samorealizacji, wspiera w kształtowaniu pozytywnej postawy życiowej.

 

Eliza Borowiak - szkolenia:

 

 

Wiktoria Jaros - Antropolog kulturowy, manager, trener, od 2005r. pracownik i współpracownik organizacji pozarządowych, Dyrektor Fundacji Simontonowski Instytut Zdrowi.

Szkolę głównie w zakresie komunikacji, rozwiązywania konfliktów w oparciu o metodę komunikacji opartej na empatii oraz porozumienia bez przemocy, motywowania pozafinansowego, zarządzania czasem, zarządzania talentami, wdrażania strategii CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu), równości szans kobiet i mężczyzn. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla jednostek administracji publicznej, organizacji pozarządowych i biznesu. Prywatnie mama dwóch cudownych córek Jadwigi i Antoniny.

 Wiktoria Jaros - szkolenia:

 

 

 

"Ludzie twierdzą, że nie mogą się zmienić, natomiast uparcie próbują zmienić innych". A. Ellis.

 Marta Rogowska - Jest coachem ICC i ICF (ACC), menadżerem i konsultantem HR pracującym w obszarze personal & business development.  Z wykształcenia psycholog pracy. Studia, które ukończyła, zaszczepiły w niej ogromne pragnienie własnego rozwoju. Tych, których spotyka na swojej drodze, jeśli tego chcą - wspiera i pomaga spojrzeć z innej perspektywy. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie - pracuje zarówno z klientami indywidualnymi ( coach, superwizor, doradca, mentor), jak i z grupami( trener,lider projektów).Specjalizuje się w rozwoju miękkich kompetencji osobistych oraz kompetencji menadżerskich. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i praktyką z zakresu zarządzania własną energią, kształtowania równowagi work-life balance, kształtowania relacji pracowniczych, sprzyjających współpracy i efektywności oraz pracą z nawykami i przekonaniami. Pracowała dla klientów z branży finansowej. Do tej pory pracowała dla takich klientów jak Bank Zachodni WBK SA, RS Edukacja. Prywatnie jest pasjonatką nurkowania, zdrowego odżywiania, zarządzania własną energią życiową i witalnością.

Marta Rogowska -  szkolenia:

 

 

 

 

Basia Józefiak – twórca wizerunku, stylistka, personal shopper. Zawodu uczyła się m.in. w szkołach Małgorzaty Kusper oraz Fashion Project. Oprócz stylizowania osób prywatnych i publicznych, zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych, przeprowadza metamorfozy podczas nagrań telewizyjnych czy wydarzeń modowych, prowadzi kursy i warsztaty dla osób poszukujących własnego stylu dostosowane do potrzeb konkretnych grup docelowych. Współpracuje z ekspertami z zakresu wizażu i stylizacji fryzur, z którymi wspólnie tworzy spójny wizerunek oparty na doskonale zaplanowanej garderobie.

 www.facebook.com/twojapesa   www.twojapesa.pl    www.youtube.com/user/twojapesa

 Basia Józefiak - szkolenia: 

 

 

 

 
Get Adobe Flash player