Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

"Profilaktyka zaczyna się od stanika" - warsztat dla Kobiet. PDF Drukuj Email

  

 

   05.12.15 r. Kobieta Nowego Czasu zaprasza na bezpłatny warsztat: "Profilaktyka zaczyna się od stanika". Warsztat odbędzie się w Klubie Kicin w Kicinie przy ul. Nowe Osiedle 2 w godz. 16.00 - 17.00.

 

"Profilaktyka zaczyna się od stanika" - Warsztaty w zakresie prawidłowego doboru biustonosza prowadzone przez Izabelę Bartkowiak - profesjonalną brafiterkę, właścicielkę salonów bielizny "Iza-Bra Bielizna,Bra-fitting

 

Zapisy od 25.11. do 04.12.15 r. do godz. 12.00

 

Prześlij nam na adres mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. swoje: imię, nazwisko, numer telefonu, adres mail. W tytule maila prosimy wpisz: "Profilaktyka zaczyna się od stanika" - zgłoszenie.

 

 

*Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany w programie, w tym odwołanie warsztatu w razie wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, niezależnych od organizatora, o których będzie powiadamiał Uczestniczki, drogą mailową. 

 

 
Get Adobe Flash player