Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Platforma Kobiet Aktywnych PDF Drukuj Email

 Jesteś Kobietą aktywną zawodowo? A może dopiero zaczynasz planować swoją ścieżkę zawodową i jeszcze nie do końca Jesteś zorientowana dokąd podążyć? Zatem Platforma Kobiet Aktywnych to miejsce dla Ciebie.

 

W ramach działań projektu przewidujemy organizowanie eventów, spotkań networkingowych, warsztatów, działań nieodpłatnych i odpłatnych, których celem będzie edukacja, rozwój przedsiębiorczych postaw wsród Kobiet.

 

Zapraszamy Ciebie serdecznie! Przyłącz się do naszej społeczności i regularnie odwiedzaj naszą stronę( proponujemy zapisać się na nasz newsletter) jak również polub nasz fanpage: Platforma Kobiet Aktywnych. To tutaj na bieżąco dowiesz się o naszych działaniach.

 


 Współpraca: zapraszamy do współpracy couchów, trenerów, psychologów, przedstawicieli innych instytucji zajmujących się tematyką przedsiębiorczości, także wolontariuszy, których interesuje temat przedsiębiorczości a posiadających umiejętności organizowania eventów, konferencji do współpracy. Jesteśmy otwarci na organizowanie ciekawych propozycji eventów, warsztatów, które poruszają tematykę rozwoju przedsiębiorczości wśród polskich Kobiet. Napisz do nas: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 


  

 

 
Get Adobe Flash player