Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Projekty PDF Drukuj Email

 

1. " W drodze do szczęścia" - dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od Firmy Avon, Kobieta Nowego Czasu w kwietniu 2015 r. przeprowadza projekt " W drodze do szczęscia", który skierowany jest do Klientek MCIK, a który służy przede wszystkim, poszerzeniu oferty pomocowej w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Więcej...

 

 2. „ZRÓBMY TO RAZEM” - Jeśli masz problemy ze zbędnymi kilogramami. Jeśli chcesz zmienić swój sposób żywienia. Jeśli masz ochotę poznać nowych ludzi i razem z nimi stoczyć walkę o lepsza jakość życia, to zapraszamy Cię do Centrum Bukowska przy ul. Bukowskiej 27/29 w Poznaniu na spotkania dietetycznej grupy wsparcia dla kobiet walczących z nadmierną masą ciała.

W ramach projektu odbywają się także comiesięczne wykłady z zakresu edukacji żywieniowej.

 

Start projektu: marzec 2015 r. Zakończenie: czerwiec 2015 r.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej...

 

 

 

 3.

Platforma Kobieta Aktywnych - eventy, spotkania networkingowe, warsztaty.

 

Kobieta Nowego Czasu, jako jeden z priorytetów swojej działalności, stawia sobie za cel propagowanie i rozwój wśród Kobiet przedsiębiorczości. W ramach tych działań, prowadząc projekt Platforma Kobiet Aktywnych, zamierzamy realizować eventy, spotkania networkingowe, warsztaty, których ideą będzie edukacja, wzrost świadomości i rozwój przedsiębiorczych postaw wśród polskich Kobiet.

 

Więcej...

 

 

 
Get Adobe Flash player