Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Media o KNC PDF Drukuj Email

 

Rok 2014

 

    "Mąż - pan i władca"- artykuł poświęcony przemocy ekonomicznej, w którym psycholog Kobiety Nowego Czasu Marzena Stefańska, komentuje działania sprawców przemocy i ich ofiar.

 

 

E-book: Kobieta Nowego Czasu oczami Blogerów


   W powyższym e-booku znalazło się czternaście tekstów dotyczących kobiety. Ich autorami są blogerzy różnej płci, w różnym wieku i z różnym doświadczeniem. Blogosfera zawsze chętnie angażowała się w sprawy społeczne, więc postanowiła wypowiedzieć się i w tej kwestii, „ulepiając” ze słów kobietę współczesną tak, jak ją widzi: z jej wadami i zaletami, z marzeniami, planami oraz z seksualnością. Czasami zupełnie poważnie, a czasami z przymrużeniem oka. Do słów obraz w postaci okładki dorzucił również bloger. Tak powstał portret kobiety Nowego Czasu widziany oczyma blogerów. Zapraszamy do lektury!

 

 

 

 

 

 Rok 2013

 

20.06.2013 r., odbyła się w poznańskim Radiu Merkury, audycja z udziałem Prezes Fundacji Kobieta Nowego Czasu Izabeli Urbańskiej i adwokat Katarzyny Tórz, prowadzona przez redaktora Rafała Regulskiego - "Rozmowy po zachodzie".

Tematem audycji była przemoc wobec Kobiet.

 

Serdecznie zapraszamy do przesłuchania!

 

 

 

 

 

 

Kolejna czerwcowa odsłona KLUBU KOBIET(nr 11) a w niej artykuł poświęcony Kobiecie Nowego Czasu i naszym działaniom skierowanym przeciwko przemocy. POLECAMY!

 

 

 

 

 

 

 

 

W marcowym numerze magazynu KLUB KOBIET (nr 10) pojawił się materiał o działalności Fundacji Kobieta Nowego Czasu! Polecamy lekturę tego magazynu!

 
Get Adobe Flash player