Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Czytelnia PDF Drukuj Email

 

Artykuły dotykające tematyki przemocy:

 

Przemoc w szkole

 

 

 

 

 

 

 

 

Artykuły dotykające tematyki przemocy piszą:

 

 Sylwia Wachowiak - pisze o przemocy w szkole.

 

Jestem pedagogiem o specjalności: resocjalizacja oraz doradztwo zawodowe i personalne.

 Ważniejsze szkolenia, które ukończyłam to szkolenie z zakresu socjoterapii dzieci z zaburzeniami zachowania oraz kurs zastępowania agresji, szkolenia z zakresu profilaktyki uzależnień, uczestniczyłam w konferencjach dot. przemocy wobec rodziny i dziecka oraz terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach.

 Pracując 5 lat w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Zespole Terapeutycznym nabyłam doświadczenia, gdzie w ramach zajmowanego stanowiska specjalisty do pracy z rodziną i pedagoga udzielałam: wsparcia osobom w kryzysie, poradnictwa rodzinnego oraz wychowawczego. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi przemocy domowej oraz z osobami, które ją stosowały.

Obecnie jestem pedagogiem szkolnym i udzielam fachowej pomocy psychologiczno – pedagogicznej dzieciom i rodzicom w Gimnazjum.

Prywatnie jestem zadowoloną żoną i dumną mamą. Marzę o domu z ogrodem i dalekich podróżach. ; ).

 

 

 
Get Adobe Flash player