Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Galeria
Marcowe spotkanie w ramach Platformy Kobiet Aktywnych.

 

28.03.2013 r. odbyło sie marcowe spotkanie w ramach Plaftformy Kobiet Aktywnych. Tematem spotkania był: "Wizerunek Kobiety w świecie biznesu, a modowe trendy na sezon wiosna/lato 2013". Ekspertem marcowej Platformy była wizażystka Maja Wachowska.

 

Więcej…
 
Lutowe spotkanie Platfomy Kobiet Aktywnych

                                              

28.02.13 r. odbyło sie kolejne spotkanie w ramach Platfomy Kobiet Aktywnych.Tym razem prelekcję poprowadziła Pani Izabela Bartkowiak, Ekspertka z zakresu Bra - Fittingu, właścicielka sklepu z bielizną Iza-bra.

 

Przybyłe Panie, nabyły wiedzy na temat m.in. doboru odpowiedniego rozmiaru biustonosza noszonego na co dzień jak również w czasie ciąży i karmienia, prawidłowego zakładania biustonosza.

 

Więcej…
 
31.01.2013 r. Platforma Kobiet Aktywnych.

31.01.2013 r., odbyło się kolejne spotkanie w ramach projektu Platforma Kobiet Aktywnych. Tym razem mówiłyśmy o zarządzaniu domowym budżetem. Prowadzącą Ekspertką była p. Karolina Bracław - coach, specjalista ds. finansów.

 

Więcej…
 
29.11.2012 r. Platforma Kobiet Aktywnych

  29.11.2012 r. odbyło sie kolejne, listopadowe spotkanie w ramach Platformy Kobiet Aktywnych. Tematem spotkania było: "Zakładamy własny biznes", na którym to, wystąpnienie swoje miały prelegentki z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Panie z Mikrobiznesu na Maksa. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Zapraszamy na krótką fotolerację.

 

Więcej…
 
29.10.2012 r. II spotkanie w ramach Platformy Kobiet Aktywnych.

29.10.2012 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach Platformy Kobiet Aktywnych.  Tematem spotkania był " networking czyli tworzymy siec kontaktów...". Spotkanie odbyło się w Restauracji Italia, i jak podczas wrześniowej odsłony, cieszyło się sporym zainteresowaniem.

Zapraszamy do krótkiej fotoleracji.

 

Więcej…
 
25.10.2012 r. Wielkopolski Kongres Kobiet

25.10.2012 r. odbył się pierwszy Wielkopolski Kongres Kobiet, w którym to Kobieta Nowego Czasu partnerowała. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Więcej…
 
27.09.2012 r. Spotkanie w ramach Platformy Kobiet Aktywnych

 

27.09.2012 r. odbyło się spotkanie w ramach projektu Platforma Kobiet Aktywnych.

"Czas na zmiany..." to tytuł wrześniowego spotkania, które spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród Pań.

Więcej…
 
Inauguracja Darboven Idee Grant 2012r.

inauguracja darboven idee grant23 marca 2012, w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, odbyła się inauguracja czwartej edycji konkursu dla przedsiębiorczych kobiet DARBOVEN IDEE GRANT 2012, który Kobieta Nowego Czasu objęła swoim patronatem.
Udział w nim może wziąć każda Polka, która ma ciekawy i innowacyjny pomysł na biznes. Fundatorem i pomysłodawcą idei wspierania przedsiębiorczych kobiet jest Pan Albert Darboven - właściciel przedsiębiorstwa, a organizatorem polskiej edycji konkursu jest firma J.J. Darboven Poland.

Więcej…
 
"Strefa Kobiet" 8.03.2012 r.

strefa kobiet8 marca Fundacja Kobieta Nowego Czasu wraz z AKWEN Czerwonak, zorganizowały imprezę dla Pań "Strefa Kobiet".
Nasza Fundacja zaprezentowała w ramach imprezy autorski projekt "Strefa Urody", którego Koordynatorem jest Pani Agnieszka Gajewska, na co dzień współpracująca z Kobietą Nowego Czasu.
Przybyłe Panie, mogły skorzystać z profesjonalnego makijażu, pomalować paznokcie, wyregulować brwi, przedłużyć rzęsy, poddać się zabiegom pielęgnacyjnym twarzy i dłoni oraz skorzystać z porad brafiterki. Ponadto wszystkie uczestniczki Strefy Kobiet mogły także wypróbować masażu klasycznego, bądź tego wykonywanego przy użyciu mis dźwiękowych.

Więcej…
 
Akademia Kobiety Nowego Czasu Listopad 11 r.

akademia kobiet nowego czasuZapraszamy do obejrzenia galerii zdjęc, ze spotkania prowadzonego przez psycholog Ninę Olszewską, a które odbyło się  07.11.11 r. w ramach Akademii Kobiety Nowego Czasu_Klubu dla Kobiet. " Budowanie własnej wartości, czyli pokochaj siebie" to temat ciekawie poprowadzonej przez Ninę Olszewską prelekcji. Poza tym, BOWLING Centrum Rekreacji NIKU partnerujące w spotkaniu, ufundowało Uczestniczkom darmową, godzinną grę w kręgle oraz podarowało zaproszenia na zabawę Andrzejkową.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Get Adobe Flash player