Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Fundacja PDF Drukuj Email

 

Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna, czy to na niwie prywatnej czy zawodowej. Nasza Fundacja jest miejscem dla każdej Kobiety.
Nie stawiamy granic wiekowych. Dla Nas, każda Kobieta jest ważna.
Wyrosłyśmy w różnych domach, w różnym środowisku. Niestety, nie każda z Kobiet miała szczęście przeżyć dzieciństwo w atmosferze miłości, ciepła, bezpieczeństwa, co w życiu dorosłym może m.in. zradzać problemy. Nieumiejętność upominania się o własne potrzeby, niska samoocena, brak wiary we własne umiejętności, wchodzenie w toksyczne relacje z Innymi ludźmi...Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała z myślą o takich Kobietach, którym należy podać pomocną dłoń i nauczyć innej postawy ale nie tylko. Są wśród nas Kobiety przedsiębiorcze, przebojowe, mające pomysł na siebie, na własną działalność. Świetnie sobie radzą zawodowo bądź są na początku swojej drogi zawodowej. Jako Fundacja popieramy przedsiębiorczość wśród Kobiet i wychodząc "na przeciw" chcemy promować, poprzez różne działania, aktywne Kobiety.


Wszyscy znamy problemy Kobiet 50plus, młodych matek czy kobiet z biedniejszych regionów dotyczące bezrobocia. Chcemy wspomagać takie Kobiety, aktywizując Je zawodowo.
Zresztą pragniemy aktywizować w szerokim tego słowa znaczeniu, nie tylko zawodowo ale także życiowo. Upowszechniać, również wśród Mężczyzn, zdrowy tryb życia, promować dbałość o duszę ale i ciało.
Naszą dewizą jest powiedzenie: "w zdrowym ciele, zdrowy duch"...sport, rekreacja, dbałość o zdrowie o wizerunek zewnętrzny.

 

 

Misją Fundacji jest pomoc Kobietom w trudnych momentach życia, w przemianie. Wspieranie w rozwoju świadomości, przekazywanie wiedzy na temat dbałości o duszę i ciało.
Chcemy nauczyć Kobiety czerpać bogactwo z własnego wnętrza,przekazać wiedzę jak zadbać o image. Wspomagać je, chronić, promować.

 

Kim jest więc Kobieta Nowego Czasu...? Kobieta Nowego Czasu to Kobieta, która nie przybiera pozy "kobiety męskiej" wojującej Feministki, po to, aby podkreślić swoją siłę, przebojowość aby być asertywną. 

To Kobieta, która potrafi zadbać o siebie, zaprezentować swoje mocne strony, która łączy te wszystkie cechy pozostając kobiecą i atrakcyjną. Nie obawia się związków międzyludzkich i ich naprawdę pragnie. To Kobieta, która czuje się spełniona, spokojna i szczęśliwa.

 

 

KNCz logo(1)

 
Get Adobe Flash player