Fundacja Kobieta Nowego Czasu powstała głównie z myślą o Kobietach i jest odpowiedzą na szeroko pojęte potrzeby Kobiet. Każda z Nas przechodzi różne etapy życia i w każdym z takich etapów, chce czuć się potrzebna...

Aktualności
"Jak Cię widzą, tak Ci płacą... - Patronat KNC

Kobieta Nowego Czasu objęła patronatem wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Czerwona Szpilka po raz pierwszy zorganizuje spotkanie nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn!

 

Od zawsze wiadomo, że pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenie, a ruch to zdrowie. Zapraszamy na niezwykle energetyczne szkolenie, podczas którego będzie czas na naukę i czas na świetną zabawę.

 

*Z uwagi na specyfikę spotkania, polecamy, aby wzięły w nim udział damsko-męskie pary.

 

Więcej…
 
Ladies Night -warsztaty sexy dance.

   Fundacja Kobieta Nowego Czasu wraz ze Studiem aktorskim STA zapraszają Panie na bezpłatne warsztaty sexy dance. Warsztaty odbędą się 11.05.16 r. w Poznaniu przy ul. Roosevelta 9, w godz. 19.00 - 21.00. Prowadząca: Ewa Majcherkiewicz.

 

 

 

Więcej…
 
Przebudż się w 21 dni!

 

Twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką tłumaczy kobietom, jak odkryć siebie na nowo. Audiobook 21 DNI Przebudzenie - najnowszy projekt Olgi Kozierowskiej – już miesiąc po premierze znajdował się na liście bestsellerów na audioteka.pl i zdobył dziesiątki wspaniałych recenzji.

 

21 DNI Przebudzenie to pierwszy w Polsce tak osobisty audiobook. Nagrany w innowacyjnej formule. Stanowi zbiór motywacji i zadań, z pozoru błahych, jednakże mających niesamowitą moc sprawczą. Wszystkie te zadania, wykonywała sama autorka. Teraz oddaje je w ręce innych kobiet. Całość okraszona jest inspiracjami muzycznymi oraz odgłosami natury.

Takiego audiobooka na rynku polskim jeszcze nie było.

 

Więcej…
 
"Profilaktyka zaczyna się od stanika" - warsztat dla Kobiet.

  

 

   05.12.15 r. Kobieta Nowego Czasu zaprasza na bezpłatny warsztat: "Profilaktyka zaczyna się od stanika". Warsztat odbędzie się w Klubie Kicin w Kicinie przy ul. Nowe Osiedle 2 w godz. 16.00 - 17.00.

Więcej…
 
"Kobieta może wszystko" - warsztaty dla Kobiet.

 

   21.11.15 r. Kobieta Nowego Czasu zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach dla Kobiet: " Kobieta może wszystko". Warsztaty odbędą się w Klubie Kicin, przy ul. Nowe Osiedle 2 w Kicinie, w godz. 10.00 - 14.00.

 

Więcej…
 
Kurs samoobrony dla Kobiet - 31.10.15 r.

 

   Fundacja Kobieta Nowego Czasu będąca organizatorem szkolenia zaprasza wraz z Zarządem Osiedla Leśnego w Koziegłowach oraz Sołectwem Kicin, wszystkie Panie do udziału w 3 godzinnym bezpłatnym kursie z samoobrony, który odbędzie się 31.10.15 r. w Klubie Kicin w Kicinie( Gmina Czerwonak) przy ul. Nowe Osiedle 2. Zajęcia rozpoczną się o godz. 16.00 a zakończą o 19.00.

Więcej…
 
Nabór do projektu: „ Wzmocnienie działań na rzecz ofiar przemocy w rodzinie”.

  

Fundacja Kobieta Nowego Czasu działając we współpracy z PM GROUP LAAX Sp. z o.o. Sp. k. ogłasza nabór do projektu: „ Wzmocnienie działań na rzecz ofiar przemocy w rodzinie” realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości w ramach programu operacyjnego Ministerstwa i Polityki Społecznej: „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć”, współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.

Więcej…
 
Festiwal PROGRESSteron w Poznaniu: 16-18 i 23-25 Października

 

Kobieta Nowego Czasu będąc partnerem Festiwalu Progressteron zaprasza na jesienną edycję festiwalu w Poznaniu.

Setki warsztatów rozwoju osobistego i twórczej rozrywki dla kobiet, tysiące inspirujących rozmów i niepowtarzalna atmosfera.

Więcej…
 
VII Warszawskie Seminarium Neurourologii

 

Fundacja Kobieta Nowego Czasu objęła Patronatem Honorowym :

 

VII WARSZAWSKIE SEMINARIUM NEUROUROLOGII

 

Organizatorzy oraz Komitet Naukowy w składzie: prof. Ewa Barcz, dr hab. Piotr Dobroński i prof. Piotr Radziszewski serdecznie zapraszają: urologów, ginekologów, neurologów, neurochirurgów, lekarzy specjalistów rehabilitacji medycznej, lekarzy rodzinnych, pielęgniarki, fizjoterapeutów, studentów medycyny oraz Stowarzyszenia Pacjentów na coroczną debatę medyczną na temat leczenia pacjentów z zaburzeniami czynności dolnych dróg moczowych.


Seminarium odbędzie się 28 listopada 2015 r. w Airport Hotel Okęcie.

Więcej…
 
Startuje VII edycja konkursu Bizneswoman Roku .

 

   Sukces Pisany Szminką, przy współpracy z PwC, Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, NCBR oraz Giza Polish Ventures po raz kolejny nagrodzi najlepsze bizneswoman i menedżerki w Polsce. Właśnie wystartowała VII edycja konkursu Bizneswoman Roku.

 

   Konkurs Bizneswoman Roku niezmiennie od 6 lat z ogromnym powodzeniem nagradza kolejne kobiety sukcesu. Otwiera przed nimi możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych oraz inwestorów. Nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieci kobiecego networkingu.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 10
Get Adobe Flash player